"SEB bankas" stipendiātu tikšanās ar prezidenti Ievu Teteri.

3.oktobrī "SEB bankas" prezidente Ieva Tetere un kolektīvs aicināja stipendiātus uz tikšanos "SEB finanšu centrā". Stipendiātiem bija iespēja iepazīt bankas darbību, uzdot jautājumus bankas prezidentei un noklausīties ekonomista Daiņa Gašpuita prezentāciju.

Stipendiāte Anda Priede pēc tikšanās raksta: "Gribu pateikt lielu paldies SEB bankas kolektīvam par uzņemšanu, tas bija jauki, sirsnīgi un nepiespiesti. Tikšanās risinājās interesantā formātā - man patika tas, ka tikām iepazīstināti ar bankas darbību un aktualitātēm ekonomikā un ka varējām nepiespiestā gaisotnē aprunāties ar SEB bankas pārstāvjiem un prezidenti. Pārsteidza SEB bankas ēkā valdošā ģimeniskuma sajūta, jo es pat kā cilvēks no malas, sajutos kā viens no viņiem. Esmu patīkami pārsteigta arī par SEB bankas prezidentes prasmi sabalansēt gan rūpes par darbiniekiem un klientiem, gan dažādu problēmsituāciju risināšanu, gan uzņēmuma tēla pārstāvēšanu. Esmu lepna saņemt šī uzņēmuma stipendiju un esmu lepna, ka man bija iespēja satikt Ievu Teteri!"

Stipendiāts Žanis Lācis raksta: "Jau parakstot līgumu zināju, ka noteikti satikšu savu stipendijas sniedzēju - SEB bankas vadību. Pagāja vesels mēnesis, Facebook aktīvi sekoju līdzi, kā citi stipendiāti satiekas ar saviem ziedotājiem, kas man likās ļoti interesanti un aizraujoši – satikt cilvēku, kurš tic un atbalsta tevi. Un te pienāca tā diena – septembra beigas, vēstule no Vītolu fonda – 3.oktobrī man ir tikšanās ar SEB bankas kolektīvu. Ļoti interesants šķita stāstījums par SEB bankas kolektīva iespējām, par mazām virtuvītēm, sporta zāli, baseinu un par iespēju strādāt no mājām. Izskatās, ka SEB banka varētu būt arī laba vieta, kur strādāt programmētājam, jo inovācijas šajā bankā tiešām ir iespaidīgas. SEB bankas ekonomista stāstījums par globālām klimata pārmaiņām man šķita ļoti interesants un mudināja aizdomāties par mūsu planētu, daži viņa minētie fakti raisīja manī pārsteigumu."

Paldies "SEB bankas" kolektīvam par jauko tikšanos, īpaši prezidentei Ievai Teterei, mārketinga pārvaldes vadītājai Diānai Blumatei un mārketinga pārvaldes asistentei Unai Umulei!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Darba laiks: 8.00-16.00

Raksti mums