Artūra Šingireja stipendija

Artūrs Šingirejs

Artūrs Šingirejs savu pirmo publicitāti guva realitātes šovā 2003. gadā "Talantu fabrikā" un vēlāk kļuva par daudzu iemīļotu dziesmu autoru un izpildītāju. Viņš saņēmis balvas par labāko radio hitu “Muzikālajā bankā – 2012”, “Muzikālajā bankā - 2013" un “Muzikālajā bankā – 2014”, tādējādi kļūstot par  pirmo mākslinieku, kas Muzikālajā bankā uzvarējis vairāk kā vienu reizi.
Artūrs reiz teicis: “Latvijā dziedāšu tikai latviski – te ir mūsu zeme, mūsu mājas, un mēs šeit runājam latviešu valodā. Tā ir tā mūsu bagātība.” Un šī stipendija - jauna, talantīga latviešu mūziķa devums savai zemei, savai valodai, savas zemes nākotnei - jauniešiem.
Un vēl ziedotājs uzskata: “Mēs visi kaut kādā mērā esam radītāji. Jācenšas radīt lietas apkārt sev un jāspēj iemīlēt. Man liekas, ka tas, ko cilvēki meklē, ir mīlestība. Mīlestība, ar kuru var dalīties. Un, jo tu vairāk dalies, jo vairāk to iegūsti! Es uzskatu — būt laimīgam ir būt šeit un tagad.” Būt šeit, savā zemē,  un sarunāties ar cilvēkiem mūzikas valodā. Bet šai valodā ar cilvēkiem mēdzot sarunāties arī Dievs. Tikai jāprot sajust un saklausīt. Bez skaļiem vārdiem, pavisam klusu - tā lai tikai dvēseles sadzird, jo ,,Kad Dieviņš iet, mums tiek ievilkts pluss, Ja būsi kluss, Dieviņš neaizmuks…” (Dons)

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Darba laiks: 8.00-16.00

Raksti mums