A/S „Latvijas kuģniecība” stipendija /2015/

No kreisās: Vītolu fonda grāmatvedis Artūrs Dzenis, AS "Latvijas Kuģniecība" valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups, administratīvā direktore Ilze Bērziņa, stipendiāti Indra Annija Cekula, Ieva Skrebele, Artūrs Spirins un SIA „LSC Shipmanagement” valdes priekšsēdētājs Alastair James McKee.

,,Latvijas kuģniecība”  ir akciju sabiedrība, kuras akcijas ir iekļautas NASDAQ OMX Rīga fondu biržā, un tās pamatdarbība ir naftas produktu, ķīmisko vielu un naftas pārvadāšana, izmantojot vidēja un handyizmēra tankkuģu floti. Uzņēmums lepojas ar profesionālām un labi apmācītām Latvijas izcelsmes kuģu apkalpēm un krasta darbiniekiem Rīgā. 

AS “Latvijas kuģniecība” mērķis ir ar stipendiju piešķiršanu atbalstīt topošos jūrniekus un veicināt jūrniecības izglītību Latvijā. LK stipendijas piešķir spējīgiem un centīgiem studentiem, kuri izgājuši jūras praksi uz kāda no LK meitas kompānijas SIA “LSC Shipmanagement” tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem. Visu stipendiju ieguvēji ir Latvijas Jūras akadēmijas studenti, kuri ar ļoti labām vai teicamām sekmēm aizstāvējuši jūras praksi, kas izieta uz kāda no LK meitas kompānijas SIA “LSC Shipmanagement” tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem, un saņēmuši atzinīgus novērtējumus no kuģu kapteiņiem.

http://www.lk.lv/lv/

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Darba laiks: 8.00-16.00

Raksti mums