ERGO stipendija /2007/

 ERGO valde ar stipendiātiem

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Baltkrievijā.

Apdrošināšanas sabiedrība ERGO savu stipendiju fondu Latvijā nodibināja 2001. gadā ar mērķi sniegt atbalstu un palīdzēt valsts apgādībā esošiem bāreņiem iegūt augstāko izglītību. Šajā laikā ERGO atbalstījis jau 50 jauniešus, kas studējuši gan bakalaura, gan maģistra programmās. 2015. gadā tika atbalstīti 17 studenti, kas studē dažādās Latvijas augstskolās: Latvijas Universitātē, Vidzemes augstskolā, Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Rīgas Tehniskajā universitātē, Rēzeknes augstskolā, apgūstot zināšanas dažādās jomās: sociālajās zinātnēs, biznesa vadībā, humanitārajās zinātnēs, datorzinātnēs, medicīnā.

Ik gadu „ERGO” lutina savus stipendiātus, organizējot tikšanās interesantās vietās un piedāvājot izzinošas ekskursijas. Sarīkojumi ir notikuši „Latvijas Bankā”, Mākslas muzejā „Rīgas birža”, Latvijas Nacionālajā operā un baletā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā „Gaismas pils”, „Laimas” šokolādes muzejā u.tml. 2017. gadā jaunieši tika aicināti apmeklēt Latvijas Nacionālo mākslas muzeju.

www.ergo.lv

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Darba laiks: 8.00-16.00

Contact us