SEB stipendija /2004/

 SEB bankas direktores Ievas Teteres tikšanās ar stipendiātiem 2016. gadā. 

2004. gada 20. maijā tika paziņots par SEB bankas un Vītolu fonda ilgtermiņa sadarbību stipendiju administrēšanā.

SEB banka kopā ar pārējām SEB grupā ietilpstošajām bankām Austrumeiropā apkalpo 2,1 miljonu klientu un ir viena no ietekmīgākajām finanšu institūcijām Baltijas reģionā. Tās misija ir būt par vadošo universālu finanšu pakalpojumu sniedzēju visiem tirgus sektoriem Latvijā. SEB bankai jābūt augstas profesionālās kvalifikācijas, darbības efektivitātes, uzticamības un labas apkalpošanas etalonam visu bankas darbībā ieinteresēto personu un institūciju vērtējumā.

SEB banka ir aktīvi līdzdarbojusies un atbalstījusi tos projektus, kas orientēti uz mākslas un kultūras, izglītības, sporta un sociālās sfēras attīstību, tās darbinieki uzskata, ka ir jāpalīdz tiem, kuri paši vēl nevar, un tiem, kuri vairs nevar sev palīdzēt. SEB banka atbalsta eksakto, humanitāro zinību un mākslas vai mūzikas jomā studējošos jauniešus.

2015. gada 28. janvārī SEB banka organizēja labdarības vakariņas saviem klientiem un aicināja ziedot stipendijām. Tās, godinot ziedotājus, tiks sauktas par SEB bankas klientu stipendijām. Pasākuma viesus ar priekšnesumiem priecēja talantīgais pianists Vestards Šimkus, jaunais operdziedātājs un fonda stipendiāts Kalvis Kalniņš un viens no virtuozākajiem ģitāras spēlētajiem Kaspars Zemītis. Labdarības gleznu izsolē savus darbus ziedoja Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēji Kristaps Zariņš, Andris Eglītis, Andris Vītoliņš un studenti.

Savukārt 2015.gada 19. martā SEB banka rīkoja akciju, kuras ietvaros par katru veikto darījumu, norēķinoties ar karti vai Ibankā, ziedoja 3 centus Vītolu fondam. 

www.seb.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Darba laiks: 8.00-16.00

Raksti mums